Privalumai

Sugrįžti ►Bendruomeniškumas, saugi kaimynystė
Siekdami sukurti jaukią ir šiltą socialinę aplinką, palaikome bendruomeniškumo idėją ir skatiname Žemynos gyventojus kurti gražius kaimyniškus ryšius. Tuo tikslu dovanojame Žemynos gyventojams erdvę, kuri bus panaudota bendriems visų gyventojų poreikiams įgyvendinti – įrengti vaikų žaidimų aikštelę, sporto aikštyną ar pavėsinę – patys gyventojai nuspręs, kas jiems reikalingiausia. Taip pat, skatiname gyventojus būti iniciatyvius ir jungtis į saugios kaimynystės grupę.
 
►Išvystyta infrastruktūra
Žemynos kvartalas yra uždaras - visu perimetru aptvertas tvora, ties įvažiavimais – automatinės įvažiavimo užtvaros. Erdvios asfalto dangos vidinės gatvės, sutvarkytos bendros žaliosios zonos, įrengti šaligatviai ir gatvių apšvietimas. Prie kiekvieno žemės sklypo ribos atvesti dujų ir elektros įvadai, žemės sklypuose įrengti miesto vandentiekio ir buitinių bei lietaus nuotekų įvadai.
 
►Patogus susisiekimas
Kvartalas įsikūręs vos 2 km nuo Kauno miesto ribos, tarp Akademijos gyvenvietės ir Ringaudų. Iki Kauno centro 6 km - tik kelios minutės kelio automobiliu. Mokykla - Ugnės Karvelis gimnazija - tik 10 min. kelio pėsčiomis, o privatus vaikų darželis „Medeina“ - už 500 m. Artimiausia parduotuvė – už 1 km. Viešuoju transportu susisiekimas taip pat patogus - autobusų stotelė už 1 km.
 
►Gamtos artumas
Žemynos kvartalas įsikūręs Kamšos botaninio – zoologinio draustinio ir Obelynės parko (botaninis parkas, įkurtas prof. Tado Ivanausko) kaimynystėje. Todėl nenustebkite ankstų vasaros rytą pievoje išvydę besiganančių stirnų būrį... Neatsitiktinai kvartalui išrinkome Žemynos vardą. Deivė Žemyna - viso kas gyva motina ir globėja, ji globoja tuos, kurie myli gamtą ir ja rūpinasi. Norime, kad Žemynos kvartalas, apsuptas gražios gamtos, būtų rami oazė, kurioje gera gyventi, kuri natūraliai ir švelniai įsilieja į supančią aplinką.
 
►Kokybė
Statydami namus, naudojame patikimas, ilgaamžes medžiagas. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Jūsų namas bus ne tik gražus, patogus gyventi, bet ir taupus (įrengiame bazinę įrangą nuotoliniu būdu valdyti šilumos bei elektros energijos suvartojimą, kas padeda sutaupyti iki 30% sąnaudų bei užtikrina maksimalų komfortą).