Apie projektą

Sugrįžti
„Žemyna“ privačių namų kvartalas

Žemyna – gyvenamųjų namų kvartalas Akademijos miestelyje, Kauno rajone.
 
Tai jau antras mūsų – GB group įmonių grupės – vystomas kvartalas Akademijos miestelyje. Pirmasis – Medeinos kvartalas – jau baigiamojoje stadijoje. Į Žemynos kvartalą iš Medeinos perkėlėme visą geriausią patirtį, siekdami sukurti išskirtinai jaukią, saugią ir malonią vietą gyventi.
 
Ilgai ir rūpestingai rinkome pavadinimą naujajam kvartalui. Kvartalą pavadinome Žemynos vardu. Deivės Žemynos ženklas – vienas seniausių ir paslaptingiausių lietuviškų simbolių. Žemyna - viso kas gyva motina ir globėja, ji globoja tuos, kurie myli gamtą ir ja rūpinasi.
 
Tai puikioje vietoje, Kamšos botaninio – zoologinio draustinio ir Obelynės parko (botaninis parkas, įkurtas prof. Tado Ivanausko) kaimynystėje įsikūręs 65 gyvenamųjų namų kvartalas. Uždaras ir saugus – visu perimetru aptvertas tvora, ties įvažiavimais – automatinės įvažiavimo užtvaros; estetiškas – erdvios gatvės, vieno aukšto namai, sutvarkytos bendros žaliosios zonos, šaligatviai ir apšvietimas.
 
Žemynos kvartale įgyvendindami bendruomeniškumo idėją, skatiname sukurti gražius kaimyniškus ryšius. Tuo tikslu dovanojame Žemynos gyventojams erdvę, kuri bus panaudota bendriems visų gyventojų poreikiams įgyvendinti. Tikime, kad šioje erdvėje atsiras vaikų žaidimų aikštelė, sporto aikštynas ar pavėsinė jaukiems kaimyniškiems pasisėdėjimams, didelių ir mažų švenčių šventimui.
 
Mes pasirūpinome, kad gyvenimas Žemynos kvartale būtų saugus, ramus ir be rūpesčių – palaikome ir skatiname Saugios kaimynystės idėją, Žemynoje galioja Elgesio taisyklės, o teritorijos priežiūra ir kitais bendrais reikalais rūpinasi Kvartalo administratorius.